خدمات زیرساخت فناوری اطلاعات: مشاوره، پیاده سازی، مدیریت
Infrastructure
خدمات زیرساخت فناوری اطلاعات مدیریت، نظارت، عیب یابی و بهینه سازی زیرساخت های فناوری اطلاعات شرکت را پوشش می دهد. امین افزار جوان با ارائه خدمات زیرساخت فناوری اطلاعات از سال 2010، به شرکت ها کمک می کند تا زیرساخت های فناوری اطلاعات خود را کاملاً قابل اجرا، قابل اعتماد و مقرون به صرفه نگه دارند.
خدمات توسعه نرم افزار
Software development
خدمات توسعه نرم افزار با هدف طراحی، مهندسی، پشتیبانی و تکامل انواع نرم افزار انجام می شود. امین افزار جوان نرم‌افزار با کیفیتی را برای خرده‌فروشی، بانکداری، تولید، مراقبت‌های بهداشتی و سایر صنایع توسعه می‌دهد.
هوش مصنوعی
AI
در ساده‌ترین عبارت، هوش مصنوعی به سیستم‌ها یا ماشین‌هایی اطلاق می‌شود که هوش انسان را برای انجام وظایف تقلید می‌کنند و می‌توانند بر اساس اطلاعاتی که جمع‌آوری می‌کنند، خود را به طور مکرر بهبود بخشند. هوش مصنوعی به اشکال مختلفی ظاهر می شود.
خدمات طراحی وب سایت
UI / UX Design
خدمات طراحی وب شامل فرآیندهای طراحی رابط کاربری (UI) و تجربه کاربر (UX) هر راه حل مبتنی بر وب است. امین افزار جوان در هر یک از پروژه های طراحی وب خود، هوشمندانه بین فناوری، زیبایی بصری و اهداف تجاری تعادل برقرار می کند و تجربه های آنلاین با بارگذاری سریع، تاثیرگذار و با تبدیل بالا را برای شما به ارمغان می آورد.
خدمات اپلیکیشن
Application services
خدمات برنامه شامل توسعه برنامه، پشتیبانی، مهاجرت ابری، نوسازی، ادغام، مدیریت امنیت و غیره است. در حوزه فناوری اطلاعات از سال 1989 و بیش از 700 متخصص در آن، امین افزار جوان خدمات همه جانبه ای را برای تبدیل برنامه های کاربردی سازمانی شما به حداکثر سود ارائه می دهد.

امین افزار جوان

درباره ما

تماس با ما

ارتباط با پشتیبانی

اطلاعات تماس

شریعتی جنوب، کوچه جزایری، پلاک ۱۸، واحد ۱

021-77633467

mail

[email protected]

© تمام حقوق این پورتال برای شرکت امین افزار جوان محفوظ است.